A A A A

SHOCK DANCE- zajęcia taneczne


SEKCJA TANECZNA SHOCK DANCE / DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Koordynator : Robert Jakubowski
Kontakt: 502 356 762; rekreo@wp.pl
Sala: 97, 2 piętro
Opłaty: 250 zł/m-c za zajęcia 2 razy w tyg. po 1 godzinie 

Więcej informacji oraz zapisy poprzez formularz na stronie uczymytanca.pl

BABY DANCE / Wtorek i czwartek godzina 17.00 – 17.50

Wszystkie formy zajęć umuzykalniających, w tym także taniec, kształcą wrażliwość estetyczną dziecka, wzbudzając jego zamiłowanie do ruchu przy muzyce. Konieczność zapamiętania różnych zmian następujących w zabawie czy tańcu zmusza dziecko do uwagi, szybkiej orientacji i decyzji. Zajęcia taneczne pomagają pokonywać wewnętrzne opory dziecka m.in. nieśmiałość. U nas powstają klubowe więzi koleżeńskie, które trwają wiele lat. Poza tym taniec sprawia, że dziecko rozsądnie spędza wolny czas i uczy się, że posiadanie hobby jest ważnym elementem życia codziennego.

Oczywiście oprócz zabawy uczestnicy zajęć poznają podstawowe techniki taneczne i kroki głównie ze styli tańca Disco Dance  (szybki, energiczny taniec), Jazz (melancholijny, powolny, uczuciowy taniec). Instruktorzy przygotowują też krótkie układy choreograficzne, wyrabiające pamięć taneczną, a na wielu pokazach tanecznych w okolicy w których nasz Klub często bierze udział rodzice mogą zobaczyć jakie postępy zrobiło ich dziecko i jak sobie radzi na tle grupy.

HIP HOP / Poniedziałek i środa godzina 18.00 – 19.00

Hip Hop to taniec, w którym nie ma układów tanecznych… To czysta improwizacja i show! Należy do ulicznych stylów tańca (street dance) i może obejmować szeroki zakres ruchów pochodzących z różnych stylów: old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i hip-hop freestyle. Korzysta on także z technik charakterystycznych dla lockingu, poppingu i funku. Taniec hip-hop stwarza okazję do pokazania  niebywałej ekspresji, a także własnej inwencji i pomysłowości

DISCO DANCE- taniec sportowy / Wtorek i czwartek
17.00 – 18.00 Grupa Początkująca, 
18.00 – 19.00 Grupa Średniozaawansowana, 19.00 – 20.00 ZESPÓŁ ZAAWANSOWANY

Na zajęciach tanecznych w grupach początkujących dzieci poznają podstawowe techniki taneczne i kroki głównie ze styli tańca Disco Dance (szybki, energiczny taniec) , Jazz (melancholijny, powolny, uczuciowy taniec) oraz gimnastyki artystycznej. Instruktorzy przygotowują układy choreograficzne, wyrabiające pamięć taneczną, a na wielu pokazach, a nieco później już na turniejach tanecznych rodzice mogą zobaczyć jakie postępy zrobiło ich dziecko i jak sobie radzi na tle innych.

JAZZ MODERN / Środa i Piątek 17.00 – 17.50

Modern jazz to najnowsza forma jazzu, obecnie najpopularniejsza wśród tancerzy na świecie. Jego podstawą, podobnie jak jazzu, jest technika tańca klasycznego. Styl ten pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała.