A A A A

Konkurs muzyczny - ogłoszenie wyników

Data wydarzenia: 15.07.2021 14:05


WYNIKI

KONKURSU MUZYCZNEGO

Nagraj Z Nami Płytę”

 

 

KATEGORIA PIOSENKA :

Grupa wiekowa 4 – 7 lat

I MIEJSCE ex aequo

Antonina Adach 7 lat ZŁOTY BILET

Alicja Mańko 5 lat ZŁOTY BILET

II MIEJSCE ex aequo

Zofia Kraszewska 7 lat ZŁOTY BILET

Marcelina Sokolik 4 lata ZŁOTY BILET

Karmen Kowalska 6 lat ZŁOTY BILET

III MIEJSCE ex aequo

Maja Zaborska 6 lat ZŁOTY BILET

Gabriela Kopeć 5 lat ZŁOTY BILET

WYRÓŻNIENIE:

Marcelina Duda 6 lat ZŁOTY BILET

Anna Drożdż 6 lat ZŁOTY BILET

Agata Kiliszek 7 lat ZŁOTY BILET

Ala Lubowicz 7 lat ZŁOTY BILET

Gabriela Piwowarczyk 7 lat ZŁOTY BILET

Krzysztof Ziarkowski 7 lat ZŁOTY BILET

Hanna Ziółkowska 7 lat ZŁOTY BILET

 

Grupa wiekowa 8 – 11 lat

I MIEJSCE ex aequo

Antonina Kraszewska 11 lat ZŁOTY BILET

Julia Stefanowska 10 lat ZŁOTY BILET

II MIEJSCE ex aequo

Karina Kowalska 10 lat ZŁOTY BILET

Oliwia Rewa 10 lat ZŁOTY BILET

III MIEJSCE ex aequo

Filip Robak 9 lat ZŁOTY BILET

Pola Zawadzka 8 lat ZŁOTY BILET

WYRÓŻNIENIE:

Bartłomiej Chołota 8 lat ZŁOTY BILET

Michał Kowalczyk 11 lat ZŁOTY BILET

Mikołaj Niedbalski 9 lat ZŁOTY BILET

Tola Swaczyj 9 lat ZŁOTY BILET

Agata Wyrwa 9 lat ZŁOTY BILET

NAGRODA SPECJALNA

Emilia Głodek 11 lat

Marcelina Obara 11 lat

Grupa wiekowa 12 - 15

I MIEJSCE

Julia Tłuczkiewicz 14 lat ZŁOTY BILET

II MIEJSCE

Maja Żylińska 12 lat ZŁOTY BILET

III MIEJSCE

Malwina Gola 14 lat ZŁOTY BILET

WYRÓŻNIENIE:

Aleksandra Juchniewicz ZŁOTY BILET

Antonina Piotrowska ZŁOTY BILET

Anna Zarycka 15 lat ZŁOTY BILET

Adrian Załęgowski 14 lat ZŁOTY BILET

NAGRODA SPECJALNA:

Zuzanna Dudek 14 lat

Grupa wiekowa 16 – 19

I MIEJSCE

Maria Ślusarek 19 lat ZŁOTY BILET

II MIEJSCE ex aequo

Wiktoria Bugnacka 16 lat ZŁOTY BILET

Wojciech Stefanowski 18 lat ZŁOTY BILET

II MIEJSCE ex aequo

Aleksander Koczorowski 16 lat ZŁOTY BILET

Cecylia Sobczak 19 lat ZŁOTY BILET

Grupa wiekowa dorośli

I MIEJSCE

Magdalena Stefanowska ZŁOTY BILET

II MIEJSCE

Karolina Lizner ZŁOTY BILET

III MIEJSCE

Patrycja Malinowska ZŁOTY BILET

WYRÓŻNIENIE:

Krzysztof Gdaniec ZŁOTY BILET

Artur Wojtyczka ZŁOTY BILET

 

KATEGORIA ŚPIEW KLASYCZNY:

Grupa wiekowa 12 – 17 lat

I MIEJSCE

Natalia Kosmowska 13 lat ZŁOTY BILET

II MIEJSCE

Julia Feliksiak 12 lat ZŁOTY BILET

III MIEJSCE

Wiktoria Eliasiewicz 14 lat ZŁOTY BILET

NAGRODA SPECJALNA:

Martyna Kostrąg 15 lat

Zuzanna Muczyńska 17 lat

Grupa wiekowa dorośli

I MIEJSCE

Aleksandra Lisowska – Gołek ZŁOTY BILET

II MIEJSCE

Sylwia Gorajek ZŁOTY BILET

III MIEJSCE

Marta Bochenek ZŁOTY BILET

NAGRODA SPECJALNA:

Karolina Łuszczyna – Nowicka

Daria Sawczuk

 

 

KATEGORIA INSTRUMENT:

 

Grupa wiekowa 7 – 10 lat

I MIEJSCE

Filip Lipiński 7 lat- fortepian ZŁOTY BILET

II MIEJSCE ex aequo

Tymoteusz Moryc 9 lat – wiolonczela ZŁOTY BILET

Łucja Surmiak 7 lat – fortepian ZŁOTY BILET

III MIEJSCE ex aequo

Alicja Jasińska 8 lat – fortepian ZŁOTY BILET

Pola Hayder 10 lat – flet ZŁOTY BILET

WYRÓŻNIENIE:

Ewa Kucek 9 lat – fortepian ZŁOTY BILET

Janina Szewczak 8 lat – wiolonczela ZŁOTY BILET

Grupa wiekowa 11 – 14 lat

I MIEJSCE ex aequo

Natalia Gal 13 lat – gitara ZŁOTY BILET

Zuzanna Gorgol 13 lat– wiolonczela ZŁOTY BILET

II MIEJSCE ex aequo

Pola Czerwińska 14 lat – gitara ZŁOTY BILET

Eva Kania 11 lat – fortepian ZŁOTY BILET

III MIEJSCE ex aequo

Natalia Kosmowska 13 lat – fortepian ZŁOTY BILET

WYRÓŻNIENIE:

Maria Dróżdż 13 lat – fortepian ZŁOTY BILET

Jagna Gryta 14 lat – skrzypce ZŁOTY BILET

Szymon Kania 13 lat – fortepian ZŁOTY BILET

Grupa wiekowa młodzież i dorośli

I MIEJSCE ex aequo

Alicja Dołobizna – fagot ZŁOTY BILET

Cecylia Sobczak – wiolonczela ZŁOTY BILET

II MIEJSCE

Annika Mikołajko – marakasy ZŁOTY BILET

III MIEJSCE

Iwona Godzik – Ćwiek

Maria Ziarkowska – duet wiolonczel ZŁOTY BILET

 

 

  • ZŁOTY BILET – nagranie wspólnej płyty wraz z resztą laureatów konkursu.

  • NAGRODA SPECJALNA – udział w koncercie MŁODYCH TALENTÓW.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY LAUREATOM KONKURSU ORAZ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

Otrzymaliśmy kilkaset zgłoszeń z całej Polski i nie tylko. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach i konkursach.

 

Organizatorzy Konkursu:

Fundacja Ze Sztuką Przez Świat

Wawerskie Centrum Kultury

Skład Jury Konkursu:

Przewodniczący Jury: Monika Przygoda

Zofia Benedykcińska, Hanna Sosińska - Kraski, Jagna Sokorska – Kwika, Krzysztof Gerus, Maciej Kubera, Wiktor Łyjak, Aleksander Nowak, Wojciech Malajkat, Katarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz z Zespołu Kwiat Jabłoni.

  • Do laureatów konkursu zwracamy się z prośbą o przysłanie maila o treści LAUREAT (imię, nazwisko, adres zamieszkania) na adres mailowy: zesztukaprzezswiat@op.pl

Opis szczegółowy i regulamin konkursu dostępne tu