A A A A

BREAKDANCE


Opis zajęć:

Magicology Training to wypracowywana przez lata metoda nauczania tańca Breakdance, która nie tylko działa ogólno-rozwojowo ale również pomaga dzieciom i młodzieży podnieść pewność siebie i szybciej adaptować sie w różnych środowiskach oraz osiągać upragnione cele dzięki wypracowywaniu w młodych determinacji, motywacji i otwartości. Jest to nauczanie czysto pozytywne, bazujące na podnoszeniu pozytywnych emocji! Aspekty rytmiczne,  akrobatyczne, gimnastyczne i siłowe poprawiają kondycje fizyczna i usprawniają poprawny rozwój ciała młodego człowieka. Zabawy opracowane pod kątem rozwoju kreatywności będą dodatkowym atutem zajęć.

Jeśli chcesz aby i Twoje dziecko dołączyło do grona wysportowanych i wierzących w siebie dzieci bądź to właśnie Twoje młode kochanie posiada już te cechy a chcesz żeby je wzmocniło i wykorzystało w pozytywny, cenny dla niego sposób to te zajęcia są dla was idealne.

Instruktor
Bgirl ARI - Rozpoznawalna Bgirl na międzynarodowej scenie. Zawsze pełna energii i dobrego humoru! Breaking (BreakDance) to jej życiowa pasja! Ma ponad 10 letnie doświadczenie w pracowaniu z dziećmi i młodzieżą!   Potrafi zarażać zajawka nie tylko dzieci ale i dorosłych. Startowała w wielu zawodach w Polsce jak i za granicą gdzie pozyskiwała ogromne uznanie wśród Światowych tancerzy. Została wypatrzona przez popularnego amerykańskiego artystę DMXá z którym miała przyjemność tańczyć podczas jego koncertu w Warszawie. Brała udział w licznych teledyskach, spektaklach oraz teatrach ulicznych w wielu europejskich krajsch. Dużo podróżuje ze swoim tańcem po Świecie nabywając nowe doświadczenia oraz zostawiając kawałek siebie wszędzie gdzie się pojawi Umiejętności i wiedzę zdobywała od najlepszych bboys z całego Świata. Bgirl Ari jest wulkanem pozytywnej energii którą jak sama mawia - uwielbia się dzielić. Jej uczniowie nie tylko wygrywają na ogólnopolskich zawodach ale również można ich występy zobaczyć na deskach Wawerskich eventów organizowanych przez WCK!