A A A A

„Izi gra z Robsem” KONCERT I POTAŃCÓWKA LATINO NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

Data wydarzenia: 23.06.2024 19:30


„Izi gra z Robsem” KONCERT I POTAŃCÓWKA LATINO NA ZAKOŃCZENIE SEZONU WCK Filia Radość 23.06

„Izi gra z Robsem” KONCERT I POTAŃCÓWKA LATINO NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

Wydarzenie w ramach obchodów 10 - lecia Wawerskiego Centrum Kultury

PIOSENKI Z ALBUMU „WRÓCIŁAM“ oraz Nowe kawałki W WERSjI LATINO i Fusion
Piosenki Izi to utwory o tematyce osobistej, ale uniwersalnej. Każda z piosenek zrodziła się z   autentycznych przeżyć i sytuacji. W znakomitej większości przypadków najpierw pojawiały się  teksty potem artystka znajdowała dla nich melodie.
Piosenki są zapisem drogi dochodzenia „do siebie“, „do swojej prawdy’, lekkości i radości. Są wyrazem miłości do języka, melodii, ale też rytmu i harmonii. Utwory balansują pomiędzy volk-popem, latino a alternatywnym brzmieniem. Mają magiczny i klimatyczny charakter, choć też wyraźny groove.  Atmosfera na płycie płynnie przechodzi od refleksyjnej po radosną, wręcz lekką. Wiele doniosłych i ważnych treści podanych zostaje w sposób swobodny, czasem żartobliwy. Jest w tej muzyce jakaś rozmowa ze słuchaczem, zaproszenie do wspólnej refleksji, ale też celebracja życia oraz nienachalna opowieść o rzeczach ważnych. Moje serce bije w rytmie latino. Muzyka latynoska jest mi bliższa niż każda inna. Jest przy mnie od czasów mojej młodości i nie puszcza mnie do dziś. Uwielbiam jej słuchać, śpiewać i tańczyć do niej.
Dzięki Rosberowi Olarvesowi mogę odkrywać moje piosenki w nieco innej odsłonie, wydobywać ukryte  w niej rytmy i cieszyć się pięknem fusion, który powstaje z polaczenia kulturowych motywów. Uwielbiam jak muzyka przekracza granice, a wręcz likwiduje je i pokazuje nam, że gdy śpiewamy, tańczymy czy gramy mówimy jednym językiem. Dla mnie muzyka Muzyka to prosta droga do miłości i prawdy o człowieku. Z Robsem muzyka po prostu
płynie, a granie z nim to piękne i radosnedoświadczenie. Dziękuję!
Izi Skorupka

Koncert i potańcówka będą połączone z tworzeniem pięknych kwiatow we włosy w stylu latino

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

wstęp wplny / wejścowki do pobrania

https://biletyna.pl/koncert/Izi-gra-z-Robsem-KONCERT-I-POTANCOWKA-LATINO-NA-ZAKONCZENIE-SEZONU/Warszawa