A A A A

Zespół

 

Wawerskie Centrum Kultury
ul. Żegańska 1a
04-713 Warszawa

Dyrektor
Barbara Karniewska

Asystent Dyrektora
Małgorzata Basiak

Dział Finansowo-Kadrowy

Bernadeta Kołodziejczyk - Główny Księgowy
Marzena Łuczyńska  - Główny Specjalista ds. Finansowo - Kadrowych
Joanna Kokoszczyńska - Specjalista ds. Finansowych

Wawerskie Centrum Kultury Filia Aleksandrów

Patryk Kuś - Kierownik
Marzena Dzierzba - specjalista ds. animacji kultury i projektów
Ewa Jarzymowska – Kałudowa - Instruktor muzyki
Anna Bartosik - Instruktor
Katarzyna Klecha Maciejewska - Instruktor ds. Edukascji Artystycznej

Dział Animacji Kultury i Projektów

Ewa Andrearczyk - Kierownik
Elżbieta Kucharska - Specjalista ds. Animacji Kultury i Projektów
Katarzyna Drzewiecka - Instruktor
Izabela Sitkowska - Instruktor
Ewa Jabłońska - Główny Specjalista ds. Animacji Kultury i Projektów
Anna Bodziak - Specjalista ds. Animacji Kultury i Projektów
Iwona Rolka - Instruktor

Wawerskie Centrum Kultury Filia Anin

Anna Polkowska - Kierownik
Bogumiła Klaudel – Rezler - Instruktor ds. Edukacji Kulturalnej
Mirosław Perzyński - Instruktor
Wiesława Zborowska - Specjalista ds. plastyki

Promocja i Organizacja Imprez

Jarosław Rosiński - Główny Specjalista

Wawerskie Centrum Kultury Filia Falenica

Magdalena Magrzyk - Kierownik
Sławomir Łobaczewski - Instruktor muzyki
Berowska Kinga - Grafik / Instruktor plastyki 
Marta Różańska - Instruktor
Szczepan Szczykno - Główny Specjalista ds. Teatru

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Ryszard Ślesicki - Kierownik
Andrzej Sachanowski - Specjalista ds Informatyki
Małgorzata Kwaśna - Specjalista
Robert Wojciechowski - Pracownik Gospodarczy
Krystyna Uzarska - Pracownik Gospodarczy
Jadwiga Krak - Pracownik Gospodarczy
Krystyna Romanowska - Pracownik Gospodarczy
Renata Szymańska - Pracownik Gospodarczy

Wawerskie Centrum Kultury Filia Marysin

Urszula Rola - Kierownik
Maciej Draus - Instruktor Muzyki
Magdalena Słoma - Instruktor Muzyki
Joanna Bereda - Instruktor Plastyki
Ewa Lipińska - Instruktor
Anna Szaniawska - Instruktor Tańca

 

Wawerskie Centrum Kultury Wawerska Strefa Kultury

Joanna Wichowska - Kierownik
Bogumiła Stachurska - Główny Specjalista ds. Teatru
Piotr Szambelan - Specjalista ds. Animacji Kultury i Projektów

 

Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość

Dorota Wajner - Kierownik
Elżbieta Osiak - Instruktor Muzyki
Jerzy Ostrowski - Instruktor Muzyki
Urszula Marciniak - Instruktor

 

Wawerskie Centrum Kultury Filia Zastów

Liliana Owies - kierownik
Olga Grądzka -Instruktor
Agata Płocka -Instruktor Muzyki
Benedykt Rokicki - Instruktor Muzyki
Małgorzata Szybińska -Instruktor Plastyki