A A A A

Zespół

 

Wawerskie Centrum Kultury
ul. Żegańska 1a
04-713 Warszawa

p.o. Dyrektora
Barbara Karniewska

Asystentka Dyrektora
Małgorzata Basiak

Dział Finansowo-Kadrowy

Bernadeta Kołodziejczyk - Główny Księgowy
Marzena Łuczyńska - Główny Specjalista ds. Finansowo - Kadrowych
Joanna Kokoszczyńska - Specjalista ds. Finansowych
Joannna Głowacka - Specjalista ds. Finansowych

Wawerskie Centrum Kultury Filia Aleksandrów

Katarzyna Drzewiecka - p.o. Kierownika
Anna Bartosik - Specjalista ds. Edukacji Kulturalnej
Paula Kwietniewska - Instruktorka muzyki
Adam Tkaczyk - Instruktor muzyki
Urszula Stanowska - Instruktorka gimnastyki, jogi
Joanna Krzemińska - Instruktorka zajęć ekologicznych
Łukasz Budny - Instruktor ju-jitsu
Ewa Górska - Instruktorka baletu
Katarzyna Wisińska - Wojtunik - Instruktorka wikliniarstwa
Dominik Szarwacki - Instruktor - szachy

Promocja i Organizacja Imprez

Albert Kiciński - Główny Specjalista

Wawerskie Centrum Kultury Filia Anin

Karolina Kudłacik - Kierownik
Elżbieta Kucharska – Specjalista ds. animacji kulturalnych
Bogumiła Klaudel – Rezler - Instruktor ds. edukacji artystycznej - ceramika
Katarzyna Lipińska - Grafik, instruktor malarstwa i rysunku
Weronika Laskus - Instruktor plastyki, animator
Paula Kwietniewska - Instruktor muzyki
Tadeusz Nowak - Instruktor muzyki
Leszek Tarwacki - Instruktor warsztatów modelarskich i komiksowych
Agnieszka Brustman - Instruktor szachów
Katarzyna Baranowska - Instruktor Qigong
Sławomir Kuczek - Reżyser "Kabaret Zadra"
Joanna Krzemińska - Instruktor "Niezłe Ziółko"
Grażyna Ryszawa - Instruktor "Proste szycie"

 Dział Administracyjno-Gospodarczy

Ryszard Ślesicki - Kierownik
Bartosz Mildner - Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych
Małgorzata Kwaśna-Kubiak - Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych
Robert Wojciechowski - Pracownik Gospodarczy
Krystyna Uzarska - Pracownik Gospodarczy
Jadwiga Krak - Pracownik Gospodarczy
Krystyna Romanowska - Pracownik Gospodarczy
Renata Szymańska - Pracownik Gospodarczy
Adam Grysiewicz - Pracownik Gospodarczy

Wawerskie Centrum Kultury Filia Falenica

Magdalena Magrzyk - Kierownik
Izabela Sitkowska - Instruktor - zajęcia plastyczne z dziećmi
Sławomir Łobaczewski - Instruktor muzyki
Kinga Berowska - Instruktor plastyki 
Marta Różańska - Instruktor rękodzieła
Sebastian Królikowski - Główny Specjalista ds. Teatru
Wojciech Gębski - Instruktor Tańca w kręgu
Marzenna Szymańska - Instruktor fotografii
Patryk Lewi - Instruktor muzyki - gitara, ukulele
Agnieszka Leończuk - Instruktor ceramiki
Ari Kubik - Instruktor Tańca

 

Wawerskie Centrum Kultury Filia Marysin

Ewa Andrearczyk - Kierownik
Cecylia Gębska - Specjalista ds. Animacji Kulturalnych / Instruktorka plastyki
Maciej Draus - Instruktor muzyki
Magdalena Słoma - Instruktor muzyki
Anna Szaniawska - Instruktorka tańca
Joanna Boczkowska - Instruktorka ds. animacji kulturalnych
Agata Wieczorek - Instruktorka plastyki
Bartłomiej Gerłowski - Instruktor malarstwa i rysunku
Michał Błędziński - Instruktor ceramiki
Robert Jakubowski - Instruktor tańca
Mariusz Sobolewski - Instruktor tańca, Capoeira
Joanna Krzemińska - Instruktorka
Sylwia Hanff - Instruktorka Jogi

 

Wawerskie Centrum Kultury Wawerska Strefa Kultury

Ewa Jabłońska - Główny Specjalista ds. Animacji Kulturalnych
Małgorzata Lebiediuk - Specjalista ds. Animacji Kulturalnych
Bogumiła Stachurska - Główny Specjalista ds. Teatru
Bożena Bienias - Instruktorka malarstwa
Ewa Górska - Instruktorka baletu
Robert Jakubowski - Instruktor tańca
Monika Przygoda - Instruktorka muzyki (pianino, wokal)
Krzysztof Nowiński - Instruktor muzyki
Tetiana Korzhova - Instruktorka plastyki
Izabela Skorupka - Instruktorka teatru
Beata Kaźmierczak - Instruktorka jogi
Agnieszka Leonczuk - Instruktorka ceramiki

 

Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość

Iza Toroniewicz - Kierownik
Agnieszka Dąbrowska - Specjalista ds. Animacji Kulturalnych
Elżbieta Osiak - Instruktorka muzyki
Luiza Figiel-Hryniewska - Instruktorka muzyki
Urszula Marciniak - Instruktorka - zajęcia ruchowe z małymi dziećmi
Aleksander Rewiński - Instruktor muzyczny - emisja głosu i śpiew klasyczny
Anna Krakowska - Instruktorka muzyki - pianino
Edyta Bystroń - Instruktorka plastyki
Justyna Konstańczuk - Instruktorka tańca - balet
Dorota Derewienko - Instruktorka tańca - Zumba
Małgorzata Łazicka - Nauka muzycznego j. angielskiego dla dzieci (6 m-cy -3 lat)
Radosław Krysiński - Instrukto muzyki - gitara
Michał Błędziński - Instruktor ceramiki
Izabela Skorupka - Instruktorka teatru
Alicja Witkowska - Instruktorka filmu animowanego
Ari Kubik - Instruktorka tańca i grafiti

 

Wawerskie Centrum Kultury Filia Zastów

Liliana Owies - Kierownik
Olga Grądzka - Główny Specjalista ds. Animacji Kulturalnych
Iwona Rolka - Instruktorka tańca
Agata Płocka - Instruktor muzyki - gitara
Grzegorz Bukowiecki - Instruktor muzyki - pianino, keyboard
Małgorzata Szybińska - Instruktor plastyki
Anna Smolak - Instruktorka rękodzieła - decoupage
Antoni Parzychowski - Instruktor zajęć wokalnych
Aleksander Parzychowski - Instruktor zajęć wokalnych
Natalia Janecka-Gajewska - Instruktorka zajęć ruchowych - aerobik
Łukasz Budny - Instruktor zajęć ruchowych - Ju-jitsu