A A A A

Pracownia Artystyczna - Podstawy kompozycji. 12.06.2021.

Data wydarzenia: 12.06.2021 11:00


Lubisz tworzyć i potrzebujesz przyjaznej przestrzeni do własnej ekspresji? Chciałabyś wrócić do rysowania, malarstwa lub innej dziedziny sztuki i potrzebujesz inspiracji? Masz ochotę poznać różne techniki artystyczne?
Zapraszamy do Pracowni Artystycznej, w której będziemy odkrywać i rozwijać nasze talenty!

Pracownia Artystyczna Edyty Bystroń wreszcie na żywo! Zapraszamy amatorów, bez względu na stopień zaawansowania. Szczególnie ciepło zapraszamy uczestniczki, które podczas lockdownu spotykały się w pracowni wirtualnie.
Omówimy zasady komponowania obrazu, które przydają się w każdej dziedzinie twórczej. Wykonamy proste ćwiczenia rysunkowe na małych formatach oraz większe prace. Będzie to podsumowanie cyklu spotkań, dlatego do naszych działań wykorzystamy techniki artystyczne, które był wcześniej omawiane: akwarele, tusz, kredki i kolaż.
Udział 30 złotych, zgłoszenia: zapisy@wck-wawer.pl, po przesłaniu imienia, nazwiska i numeru telefonu wyślemy informację o sposobie płatności.
Wydarzenie odbywa się w WCK Nadwiśle, ul. Cyklamenów 28 (w budynku szkoły). Obowiązuje reżim sanitarny i ograniczona liczba uczestników. 

Prowadzenie:
Edyta Bystroń, absolwentka Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Studium Pedagogicznego na tej uczelni, rysowniczka, ilustratorka.

12 czerwca 2021, godz.11.00-13.00, ul.Cyklamenów 28. Udział- 30 zł, w cenie materiały. Zgłoszenia: zapisy@wck-wawer.pl
(proszę podać imię, nazwisko, telefon)