A A A A

JIN JANG JOGA - WCK Marysin


JIN JANG JOGA - WCK Marysin

JIN JANG JOGA / PONIEDZIAŁEK / GODZ. 18.45 / DLA DOROSŁYCH

Poniedziałek, 18.45 - 20.00
Instruktor: Beata Kazimierczak

Opłata: 140zł /miesiąc 

Beata Kazimierczyk - nauczycielka jogi, artystka. Jogę praktykuje i uczy od kilkunastu lat, pracując obecnie w kilku szkołach i ośrodkach jogi, gdzie przekazuje swoje wciąż pogłębiające się doświadczenie. Prowadzi regualrne zajęcia grupowe, weekendowe warsztaty oraz sesje/terapie indywidualne. Zajmuje się ponadto zdrowym odżywaniem (studia podyplomowe z Dietoterapii) oraz szeroko pojętymi technikamu wspierającymi w regeneracji ciało (dyplomowana terapeutka Studium Terapii Ciała) Ucząc  jogi zwraca uwagę na możliwości psycho-fizyczne uczestników zajęć, by joga nie była akrobatyką, ale ścieżką, która daje zarówno stabilizację jak i elastyczność w ciele wraz z praktyką oddechu i wewnętrznego spokoju. Co w efekcie jest auto-fizjoterapią-masażem i medytacją w ruchu.

Ceni sobie kontakt z naturą, piękno, relacje z ludźmi, ale i kontakt w ciszy ze sobą, konteplację Bycia, ścieżkę samopoznania i rozpoznania Rzeczywistosci.

https://www.facebook.com/terapieciala

Wszelkie dolegliwości zdrowotne proszę zgłaszać przed zajęciami do instruktora. Ostatni duży posiłek 2-3 godziny przed zajęciami. Prosimy o przynoszenie swoich mat i kocy ze względów higienicznych.

Zapisy e-mail: marysin@wck-wawer.pl

WCK FILIA MARYSIN,
UL. KORKOWA 119 123, 04-519 Warszawa
tel.: 22 812 01 37