A A A A

Strona główna

Zdjęcie Domu Kultury w Aninie
NASZA MISJA
Dom Kultury w Aninie działa od 1983 roku. Znajduje się w pięknej, przedwojennej willi, położonej w samym sercu osiedla - przy ul. V Poprzecznej 13. Celem filii Anin Wawerskiego Centrum Kultury jest zaproszenie mieszkańców dzielnicy i miasta do przyjaznego miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i młodzież czy dorośli mogą poznać ciekawe techniki artystyczne oraz rozwijać swoje pasje. Na mapie Warszawy znani jesteśmy z organizacji cyklicznych wydarzeń dla dorosłych pasjonatów gier planszowych Zgrany Wawer edycja Trudne Gry oraz dzielnicowych eliminacji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. To tutaj pod patronatem Dzielnicy Wawer odbywają się turnieje szachowe i brydżowe.

ZAJĘCIA W FILII ANIN
Filia Anin specjalizuje się w tradycyjnych zajęciach sekcyjnych (nauka gry na instrumentach, plastyka, ceramika) oraz w zajęciach naukowych. Tutaj także mają miejsce spotkania miłośników gier planszowych (w ramach projektu Zgrany Wawer). Działa tu także jedyne w okolicy kino oraz Kabaret ZADRA tworzony przez artystów-amatorów. Dużą popularnością cieszą się zajęcia dedykowane rodzicom z najmłodszymi dziećmi oraz spektakle teatralne dla przedszkolaków.

Ofertę naszych zajęć znajdziesz tutaj: https://wck-wawer.pl/zajecia - zaznacz "Anin" w zakładce "Miejsca", a następnie naciśnij przycisk "Szukaj".
Działania naszej filii Anin możesz także na bieżąco obserwować na Facebooku

WYJĄTKOWE MIEJSCE SPOTKAŃ
W naszej filii odnajdziesz wyjątkowo przyjazną przestrzeń do spotkań ze znajomymi lub do wypoczynku. Odbywają się u nas miłe spotkania wawerskich seniorów, zebrania rady dzielnicy, spotkania sąsiedzkie, narady twórców czasopisma Między nami Aninianinami oraz spotkania Towarzystwa Przyjaciół Warszawy Oddział Anin. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, innymi instytucjami kultury i placówkami oświatowymi. Rozwijamy wolontariat. Jesteśmy otwarci na inicjatywy mieszkańców i chętnie pomagamy w realizacji ich pomysłów.

KONTAKT

Wawerskie Centrum Kultury filia Anin
ul. V Poprzeczna 13, Warszawa
22 8154140 / anin@wck-wawer.pl / Facebook.com/WCKAnin

Nr konta do wpłat: 36 1240 6159 1111 0010 5879 0066
Tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika, nazwa zajęć/warsztatów, miesiąc.