A A A A

Finał konkursu: ZAPOBIEGAJMY POŻAROM

Data wydarzenia: 06.03.2016 14:14


Finał konkursu: ZAPOBIEGAJMY POŻAROM

Dnia 23 stycznia w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Radości odbył się finał konkursu plastycznego pt. "Zapobiegajmy pożarom". Konkurs był organizowany przez Zarząd Powiatowy Ochotniczych Straży Pożarnych i Wawerskie Centrum Kultury filia Anin, pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wawer i Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Wawer.

Konkurs plastyczny jest elementem projektu "Wawer the Best" realizowanego przez WCK filia Anin. Projekt zakłada różne działania edukacyjno-kulturalne związane z podnoszeniem wiedzy na temat bezpieczeństwa mieszkańców Wawra, ochronę i promocję zdrowia jak również zakres udzielania pierwszej pomocy w wypadku zagrożenia życia i zdrowia oraz unikaniu różnego typu zagrożeń, na które jesteśmy narażeni korzystając z internetu czy telefonu komórkowego.

Na spotkaniu uczestnicy oglądali prezentację sceniczną ukazującą udzielanie pierwszej pomocy, przygotowaną przez ratowników medycznych z grupy "Twój Ratownik". Profesjonalni ratownicy medyczni postarali się o to, aby to szkolenie na długo pozostało w pamięci wszystkich obecnych.

Na gali wręczenia nagród oprócz przedstawicieli Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej i WCK filia Anin był również obecny przedstawiciel Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Wawer.

Zapraszamy do galerii zdjęć ->

Wyniki konkursu